İade & İptal İşlemleri

Ürün İade İşlemleri

İade işlemleri için instagram veya whatsapp hatlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE İADE KABUL EDİLMEMEKTEDİR!

Tüm iade işlemlerinde anlaşmalı kargo şirketlerimizin kullanılması zorunludur.

Satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra kargo ücretleri kesintisi yapılıp İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün/ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.(Parfüm kokulu, lekeli, yırtılmış/sökülmüş, yıkanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.) 

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dahil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

İndirimli ürünlerde değişim ve iade seçeneği sadece alışveriş kuponu olarak tanımlanır.

İade işlemleri, kargonuz bize ulaştıktan 2-3 iş günü içerisinde bankanıza iletilir. Bankanıza talimatı verdiğimiz gün tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılır. Dilerseniz gerekli kesintiler yapıldıktan sonra hediye kuponu olarakda iade sağlanmasını talep edebilirsiniz.

Bankanızın iadenizi, satın alımı gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza yapması 5 ila 14 iş günü sürer.

*İade işlemlerinde 40₺ İade & Değişim ücreti kesintisi olmaktadır.

Yapılan işlemler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürün tarafımızca incelenecek, iadesine engel olan herhangi bir durum olmaması koşulunda iade işleminiz başlatılacaktır. Yapılan alışverişte sanal pos kullanımı olduğunda iadeleriniz sanal pos üzerinden kullanılan kredi/banka kartına yapılacaktır.